Daugiau jokių nešvarių briaunų

„mobilaTECT” sistema skirta patobulinti Jūsų briaunų klijavimo stakles ir optimizuoti briaunų klijavimo procesą.

 

Sistemą sudaro: preciziniai purkštukai, centralizuotas skysčio tiekimas ir atskyrimo skystis.

Nauda Jums

  • Švarios baldinių skydų briaunos, be klijų likučių.
  • Dėl specialiai sukurtų purkštukų - ekonomiškas atskyrimo priemonės vartojimas.
  • Greitas skysčio papildymas: centralizuotas tiekimas iš vienos vietos visai gamybinei linijai.
  • Saugus atskyrimo skystis palengvina naudojimą, laikymą ir transportavimą: be LOJ (lakių organinių junginių), pavojingo ženklinimo, nedegus.

Švaru - Saugu - Efektyvu

Baldų gamyboje „mobilaTECT“ pasirūpina, kad gautumėte tvarkingai priklijuotą baldinio skydo briauną. Be to, efektyvi „mobilaTECT“ išpurškimo sistema sunaudoja iki 70% mažiau atskyrimo skysčio, nei su įprastomis, alkoholio pagrindu, priemonėmis. Tokiu būdu Jūs ne tik pašalinsite LOJ (lakiuosius organinius junginius) iš savo įmonės, bet ir sumažinsite išlaidas. „mobilaTECT” skysčiai prisideda prie saugios darbo aplinkos bei saugo darbuotojų sveikatą: skysčiams nereikia atskiro HAZMAT saugojimo, kadangi jie nėra ženklinami pagal CLP reglamentą.

Kaip veikia „mobilaTECT” sistema?

 

Kadangi „mobilaTECT” sistemos veikimas pagrįstas ne lakiu skysčiu su alkoholiu, o vandeniu - mūsų atskyrimo priemonė ant paviršių išlieka kur kas ilgiau. Todėl užtenka ypač mažo užpurškiamo skysčio kiekio, suformuojančio vos pastebimą ploną plėvelę. Skysčio likučiai be pastangų pašalinami nuo briaunų klijavimo staklių gale - juos nuvalant poliravimo šepečiais.

Kur galima įdiegti „mobilaTECT” sistemą?

Kvalifikuoti „mobilaTECT” specialistai sistemą gali įdiegti visose briaunų klijavimo staklėse. Senesnėse staklėse, kur purkštukų sistema nėra susieta su mašinos kompiuteriu, „mobilaTECT” valdymo modulis gali lengvai atlikti valdymo funkcijas naudodamas šviesos jutiklį ir prijungtą magnetinį vožtuvą.

Įprastai, vienpusėms briaunų klijavimo staklėms, mes rekomenduojame tris purškimo taškus su dviem dinaminiais purkštukais kiekviename iš jų, ir vieną purkštuką ant briaunos prispaudimo ritinėlio.

Purkštukus Jūsų gamykloje sumontuos mūsų kvalifikuoti specialistai ir sistemą pritaikys Jūsų individualiems poreikiams. Jei planuojate įsigyti naują įrenginį, galime atlikti sistemos diegimą pas staklių gamintojus. Tokiu atveju Jūsų naujas įrenginys atvyks kartu su „mobilaTECT” sistema ir bus paruoštas darbui.

Norite asmeninės konsultacijos? Susisiekite su mumis!


Kokios yra „mobilaTECT“ atskyrimo skysčio savybės?

  • Prevencija - apsaugo nuo klijų likučių susidarymo ant ruošinių paviršiaus.
  • Valymas kartu su poliravimo šepečiais.
  • Atvėsina klijus iškart po klijavimo, tokiu būdu apsaugo apdirbimo įrankius nuo nešvarumų.
  • Suformuoja lengvą tepimo plėvelę, kuri sumažina įrankių nusidėvėjimą ir apsaugo šviesios spalvos plokščių ruošinius nuo nepageidaujamų žymių, subraižymų.

 


„mobilaTECT“ centrinis skysčio tiekimas visiems purkštukams sistemoje

Kadangi nebereikia naudoti kelių skirtingų skysčių staklėse, tiekti skystį į visus purkštukus galima centralizuotai - iš vieno taško. Dvipuses briaunų klijavimo stakles galima aprūpinti skysčiu naudojant tik vieną centrinį tiekimo bloką. Dėl ekonomiško skysčio vartojimo, nebelieka dažno talpų su skysčiais pildymo ir keitimo.

„mobilaTECT” precizinis purkštukas

„mobilaTECT” preciziniai purkštukai palengvina reikiamą ir tikslų skysčio užpurškimą. Purkštukų veikimas pagrįstas sistema „vamzdelis vamzdyje“. Vidinis vamzdelis tiekia atskyrimo skystį, o išorinis vamzdis tiekia suspaustą orą 0,5 barų purškimo slėgiu. Tokiu būdu skystis su oru visą laiką sumaišomas vienodu santykiu ir užtikrinamas tolygus ir vienodas ruošinio padengimas skysčiu. Purkštukų antgalius galima tiksliai pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir turimas briaunų klijavimo stakles.

Mažesnės išlaidos suspaustam orui

Sumažinkite eksploatavimo išlaidas ekonomiškai naudodami suspaustą orą: „mobilaTECT” purkštukai veikia naudodami tik 0,5 baro purškimo slėgį. 6 barų oro slėgis reikalingas tik atidaryti ir uždaryti purkštuke esantį vožtuvą. Dėka tokios purkštuko konstrukcijos, oro sąnaudos yra minimalios.

Purkštukų ekonomiškumas oro suvartojimo atžvilgiu padeda sumažinti energijos sąnaudas ir atidėti naujas investicijas į suslėgto oro tiekimo sistemos atnaujinimą ir priežiūrą.