Autorinės teisės

Svetainėje pateikiamos informacijos autorių teisės priklauso UAB „Bio Circle Balticum”, ar atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos. Be išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, tekstus, logotipus, nuotraukas. „mobilaTECT” turinys (bet kokia viešai paskelbta tekstinė, vaizdinė, garsinė ir kitokio pobūdžio medžiaga) yra skirtas tik asmeniniam vartotojo (skaitytojo) naudojimui.

Parduoti ar kitaip platinti, kopijuoti, spausdinti, viešai demonstruoti ar kitaip atkurti svetainėje naudojamą informaciją kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be autorių leidimo yra griežtai draudžiama. Visais klausimais dėl autorinių teisių bei svetainėje esančios medžiagos panaudojimo prašome kreiptis el. paštu info@bio-circle.lt arba tinklapyje nurodytais kontaktais.

Atsakomybės ribojimas

„mobilaTECT” informacija svetainėje yra tik bendro informacinio pobūdžio, kuri nebūtinai yra visapusiška, išsami, tiksli ar naujausia, tačiau siekiama, kad skelbiama informacija būtų tiksli ir nuolatos atnaujinama. „Bio Circle Balticum” pasilieka teisę bet kada be išankstinio įspėjimo keisti, ištrinti svetainėje esančią informaciją, tobulinti svetainės turinį.

Kai kurie svetainėje pateikiami duomenys ar informacija gali būti parengti arba sudaryti tokiose rinkmenose arba tokiais formatais, kuriuose gali būti klaidų, todėl „Bio Circle Balticum” negali visiškai užtikrinti svetainėje pateikiamos informacijos tikslumo ir išsamumo. Įmonė nėra atsakinga už bet kokią žalą, kuri atsirado dėl neteisėto ar nesąžiningo trečiųjų šalių įsibrovimo, virusų ir dėl to pakeistos svetainėje pateikiamos informacijos.

Duomenų rinkimas ir duomenų apdorojimas

UAB „Bio Circle Balticum” saugos interneto svetainės naudotojų asmens duomenis tik gavusi išankstinį duomenų subjektų sutikimą. Vieninteliai išsaugoti duomenys yra susiję su apsilankymo data ir laiku, aplankytais puslapiais, interneto paslaugų teikėjo pavadinimu ir svetaine, iš kurios vartotojas pateko į „mobilaTECT” svetainę. „Bio Circle Balticum” naudoja šiuos duomenis svetainės veiklai matuoti, statistikai rengti bei svetainės teikiamoms paslaugoms ir informacijai tobulinti. Jei vartotojas sutiko, kad būtų naudojami jo asmens duomenys, tokie duomenys bus naudojami tik užklausoms apdoroti arba neviršijant duoto sutikimo ir laikantis visų taikomų duomenų apsaugos įstatymų. „Bio Circle Balticum” niekada neperduos šių duomenų kitoms įmonėms jų savarankiškam naudojimui. jokiai įmonei neteiks duomenų (asmeninių ar neasmeninių), skirtų nepriklausomam naudojimui.

Nuorodos į kitas svetaines

Svetainėje esančios nuorodos į trečiųjų šalių svetaines teikiamos kaip papildoma paslauga. Šios svetainės yra visiškai nepriklausomos ir nepatenka į „Bio Circle Balticum” kontrolės sritį, todėl neprisiima jokios atsakomybės už bet kokios trečiosios šalies svetainės turinį ir neprisiima jokios atsakomybės už tokių svetainių duomenų apsaugos nuostatas ar naudojimą.

Pasaulinis produktų prieinamumas

Svetainėje gali būti informacijos apie produktus, kurių jūsų šalyje dar nėra. Tokios informacijos buvimas svetainėje negali būti suprantamas kaip ketinimas pranešti apie produkto prieinamumą visame pasaulyje. Norėdami sužinoti daugiau apie ateities planus, susisiekite su „mobilaTECT” atstovu.